Warsztaty liturgiczno-muzyczne

Porszewice

Jeśli w parafii istnieje schola dziecięca lub młodzieżowa albo jest plan, by taka powstała to zapraszamy na III edycję warsztatów liturgiczno-muzycznych, które odbędą się w ośrodku w Porszewicach, archidiecezji łódzkiej

Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zapraszamy członków duszpasterstw młodzieżowych, wspólnot działających przy parafiach, Ruchu Światło-Życie, Służby Liturgicznej, zespołów muzycznych oraz wszystkie osoby indywidualne zainteresowane tematem. 

Wszystkie trzy dni warsztatów będą przepełnione duchem wspólnoty, modlitwy i wszechstronnego rozwoju. Warsztaty są dedykowane dla wszystkich osób, które ukończyły 15 rok życia (oczywiście do ukończenia 18 roku życia wymagamy pisemnej zgody rodzica) i przeznaczone są dla wokalistów, jak i instrumentalistów.

DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO:
Nasz ośrodek posiada certyfikat Obiektu Bezpiecznego Higienicznie. W trosce o bezpieczeństwo Gości stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

ZAPISZ SIĘ poprzez formularz: 

PROWADZĄCY:
Paweł Bębenek
Jakub Tomalak
Piotr Pałka
Katarzyna Młynarska

ORGANIZATOR:
Ośrodek Rekolekcyjno-Konferencyjny w Porszewicach

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2020 r. (gwarancją zapewnienia miejsca jest opłata za udział w warsztatach max do 7 dni od zapisu). Maksymalna liczba osób 100.

KONTAKT:

Agnieszka Podgórska
 604 654 634
  warsztaty_porszewice@wp.pl

Do pobrania:
Do świętej
przystępuję służby

Chcę ją dobrze pełnić
Jak zostać ministrantem?